Võrk on tänapäeval firmade igapäeva elu lahutamatu osa, olgu selleks siis arvutiga netis sufamine, e-maili saatmine või midagi muud. Meie pakume teile turvalist ja hoolikalt läbimõeldud võrgulahendusi.

Kui teie kontoris puudub võrk ja seda alles hakatakse ehitama, siis tuleks kohe alguses panna paika plaan, et kui suureks võib võrk kasvada. Võrk kasvab enamjaolt koos ettevõttega, sest ettevõtted enamjaolt arenevad ja ostetakse uusi ning nõudlikemaid seadmeid.  Võrgu planeerimisel tuleks arvestada, et ostetud seadmed ei jääks ajale lähitulevikus jalgu ja vajadusel on võimlik seda võrku arendada. Sammuti on väga tähtis võrguseadmete valik, sest kui võrgus on 1 nõrgem seade, siis võib see tähendada võrgu ebastabiilsust või veel hullem kogu võrgu kokku kukkumist.

Hästi tundlik teema võrgus on veel võrgupistikud. Kindlasti tuleks kutsuda võrku ehitama pädevad võrgumehed, kuna tavalised ehitusmehed ei ole enamjaolt võrguga kursis ja isegi lihtsad interneti võrgupesad paigaldatakse valesti, mis omakorda aeglustab võrku ja võivad tulla võrku segajad. Näiteks paigaldatakse varjestamata interneti kaabel voolukaabli kõrvale.

Meilt saad nõu võrgu projeteerimise kohta.
Anname nõu võrguseadmete ostu kohta.
Monitoorime teie võrke
Ehitame teile korraliku interneti võrgu.

Miks valida meid?
  • Projekteerime teile võrgu kontorisse või ettevõttesse
  • Anname teile nõu võrguseadmete ostmisel.
  • Jälgime teie võrgus toimuvat.
  • Paigaldame teile võrguseadmed.
  • Teeme teile võrgukaabelduse, parandame olemasoleva võrgu.