Kartim OÜ on 2013. aastal loodud Eesti ettevõte, mille eesmärk on pakkuda kvaliteetseid IT-teenuseid ja erilahendusi firmadele ning ka eraisikutele, kellele on oluline professionaalne ja sõbralik lähenemine. Kartim läheneb igale kliendile individuaalselt, on paindlik ja teeb koostööd väga erinevate partneritega, tänu millele saame pakkuda „võtmed kätte” lahendusi. See tähendab, et Kartimi spetsialistide poole saad pöörduda igasuguste IT probleemidega ning me leiame neile lahendused. Mõtleme koos oma klientidega läbi erinevad variandid ja pakume välja lahendused, kuidas moderniseerida ning automatiseerida ettevõtte protsesse läbi IT lahenduste.

Timo Jaanson - Kartimi asutaja
Timo Jaanson – Kartimi asutaja ja IT-spetsialist

Kartimi asutaja Timo Jaansoni jaoks on IT suureks kireks. Ta sai esimese arvuti juba 7-aastaselt, põhikooli arvutitundides aitas ta teisi järele ning gümnaasiumi õpingute ajal läks ta tööle arvutipoodi. Seal sai lisaks arvutite müügioskustele ka nende parandamise kogemuse, kuna inimesed tulid tihti poodi hoopis murega, et arvutit on vaja remontida. Pärast keskkooli on Timo täiendanud oma teadmisi ja oskusi TTÜ-s arvutisüsteemitehnika erialal, mitmetel kursustel ja ka erinevates ettevõtetest IT-spetsialisti ja IT-juhina töötades.

Kartim OÜ sai alguse sellest, et kui Timo läks elektroonikapoodi ja kuulis kõrvalt, kui ebakompetentne võib olla müügitöö. Nimelt müüdi inimesele arvuti, mida ta ei vajanud ja firma oleks ka ise teise arvuti müügiga rohkem teeninud. Sellest tekkisid mõtted firma loomiseks, et pakkuda inimestele arvutiabi, mis neile rohkem väärtust loob. Lisaks oli turul palju IT ettevõtteid, mis pakkusid konkreetseid lahendusi, kuid keeruline oli leida firmasid, mis pakuks kliendikeskset lähenemist. Timo eesmärk oli seda muuta. 2013. aastal hakkas Timo IT-teenust pakkuma ühele rahvusvahelisele ettevõttele ja see viis ka oma firma loomiseni. Paljudest Kartimi poole pöördunud klientidest on saanud pikaajalised koostööpartnerid, sest just nii saame firmadele pakkuda suurimat väärtust ja aidata ettevõtetel süsteemid pidevalt töös ning arengus hoida. Loomulikult saad meie poole pöörduda aga ka ühekordse murega ja me aitame lahenduse leida.

Miks tellida IT-teenused Kartimilt?

  • Aitame sind kõiges, mis puudutab arvuteid ja IT-d.
  • Paneme rõhku kvaliteedile ja räägime lahendustest nii, et ka IT kauge inimene saab aru.
  • Me läheneme iga firma probleemile individuaalselt ja analüüsime kõiki ettevõtte väljakutseid, tugevusi ja võimekust loomaks ideaalsed IT lahendused.
  • Meie spetsialistidel on laialdane IT kogemus nii Eesti kui rahvusvahelistes ettevõtetes.
  • Tänu e-poele on meil kiire ligipääs vajalikele IT-seadmetele ja lisatarvikutele.
  • Lai koostööpartnerite võrgustik võimaldab pakkuda IT täisteenust ja ka tugiteenuseid alates ideest teostuse ja järelhoolduseni.

Millega Kartim saab sind aidata?

Isegi kui sa ei leia meie teenuste hulgast sulle vajaminevat IT lahendust, võta kindlasti ühendust ja me leiame su probleemile lahenduse või vähemalt anname soovitusi ja suuname õigele teele.

Kartimi e-pood

Kartimi e-poest leiad laias valikus arvuteid, tarkvarasid, monitore, printereid, toonereid ja muid IT lisaseadmeid. Võrreldes tavakauplusega haldavad Kartimi e-poodi kogenud IT-spetsialistid. Nii võid kindel olla, et oskame soovitada sulle seadet, mis vastab sinu vajadustele ja täidab eesmärki. Küsi nõu ja leiame koos sobiva lahenduse!

Tagasiside Kartimi klientidelt

„Väga vastutustundlik ettevõte. Kuulab kliendi alati ära ja leiab kliendi jaoks parima lahenduse, mida klient vajab.” Kristina Liškauskaitė, CEO – KAUP24.EE

„Meie töös on tähtis kiirus ja täpsus, teeme koostööd juba 3ndat aastat. Meie mobiilide ja KARTIM arvutite alal, selles firmas on alati positiivne suhtumine ja klientidele personaalne ning professionaalne lähenemine. Soovitan koostööks.” Janar Janson, CEO – MOBIX OÜ

„Varem meil puudus kindel IT-partner. Oleme palju arenenud tänu uutele IT lahendustele, mis muudavad meie töö produktiivsemaks. Saime endale väga mugava e-maili lahenduse, mis enam ei tõrgu ja kirjad tulevad läbi. Isegi tööstuslike seadmete puhul saime abi. Väga mitmekülgne ja personaalne firma.” Rainis Rõõm, CEO – RAUM OÜ

„KARTIM OÜ aitas meil ülesse ehitada rehvitöökotta wifi  võrgu, seadistas arvutid ja isegi õhksoojuspumpa on võimalik telefoni teel juhtida. Leidsime ka lahenduse interneti aegluse osas, interneti teenuspakkujad alguses vaidlesid vastu, et ei saa kiiremat internetti, kuid sai ikka küll. Siiani kõik toimib suurepäraselt.” Kalev Jaansoon, CEO – Kvelger OÜ

Võta ühendust ja leiame su IT probleemile sobiva lahenduse juba täna!