Võrguteenused

Võrk ja korralik internetiühendus on tänapäeval firmade igapäevaelu lahutamatu osa, olgu selleks siis arvutiga netis surfamine, e-kirja saatmine või midagi muud. Kartim pakub su firmale turvalist ja hoolikalt läbimõeldud võrgulahendust. Võrguteenused on abiks nii uue võrgu planeerimisel ja paigaldamisel kui ka juba olemasoleva võrgu töökorda saamisel.

Hästi planeeritud võrk soodustab firma arengut

Kui sinu kontoris või tootmishoones puudub võrk või seda alles hakatakse ehitama, siis on kohe alguses mõistlik panna paika plaan, et kui suureks võib võrk kasvada. Võrk kasvab enamjaolt koos ettevõttega, sest ettevõtted tavaliselt arenevad ja ostetakse uusi ning nõudlikemaid seadmeid. Võrgu planeerimisel tuleb arvestada, et ostetud seadmed ei jääks ajale lähitulevikus jalgu ja vajadusel oleks võimalik seda võrku arendada.

Sobivad võrguseadmed tagavad võrgu stabiilsuse

Võrgu planeerimise oluline osa on võrguseadmete valik, sest kui võrgus on 1 nõrgem seade, siis võib see tähendada võrgu ebastabiilsust, või veel hullem, kogu võrgu kokku kukkumist. Aitame su firmale valida sobivad võrguseadmed, millega saad edukalt protsessid töös hoida ning ei pea tõrgete pärast muretsema.

Võrgukaablid ja -pistikud peaks paigaldama spetsialist

Lisaks võrguseadmetele on väga tundlik teema ka võrgupistikud. Kindlasti tuleks kutsuda võrku ehitama kogemusega võrgumehed, kuna tavalised ehitusmehed ei ole enamjaolt võrgu paigaldamise spetsiifikaga kursis ja isegi lihtsad interneti võrgupesad paigaldatakse valesti, mis omakorda aeglustab võrku ja lisaks võivad võrku tulla segajad. Näiteks paigaldatakse tihtipeale varjestamata interneti kaabel voolukaabli kõrvale.

Olemasoleva võrgu hooldus ja parandus

Kui sinu töökohas olev võrk on ajale jalgu jäänud või selle töös esineb tõrkeid, näiteks on internetiühendus liiga aeglane või katkeb pidevalt, saame appi tulla võrku parandama ja hooldama. Teeme testid, anname oma hinnangu ning leiame parima lahenduse võrgu töökorda saamiseks.

Näiteid tehtud töödest:

Miks tellida võrguteenused Kartimilt?

Tellides võrguteenused Kartimilt, saad kvaliteetse täislahenduse. Aitame just sinu ettevõtte suurusest ja spetsiifikast tulenevalt võrgu projekteerida ja valida välja sobivad võrguseadmed, teostame paigalduse ning vajadusel monitoorime ja hooldame võrku sujuva töö tagamiseks.

Võta ühendust ja aitame su firmale toimiva võrgu ning internetiühenduse luua.