IT kaughaldus ja arvutite kaughooldus

IT kaughaldus on kiire lahendus, kui vajad abi arvutis seadistuste tegemisel või tarkvara kasutamisel ja sa ei soovi kulutada aega tehniku ootamisele või arvuti remonti toomisele.

Kaughalduse abil näeb IT-spetsialist sinu arvuti pilti ja saab seal teha muudatusi sinu loal. Näiteks kui soovid seadistada printerit arvutisse, kuid miskipärast see ei taha kohe üldse ühenduda, siis on sul võimalik kutsuda meie IT-spetsialist läbi kaughalduse arvutisse ja kiirelt probleem lahendada. See aga tähendab seda, et tehnikul ei ole vaja sinu juurde kohale sõita või sul arvutit kuhugi viima hakata – kokkuvõttes säästad nii aega kui ka raha.

Kuidas arvutite kaughooldus töötab?

IT kaughalduse käigus loome üle interneti turvalise kanali sinu arvutisse, kasutades TeamViewer’it. See on turvaline ja tunnustatud programm, mida kasutavad paljud IT firmad ning spetsialistid arvutite kaughoolduse teostamiseks. Kaughalduse sessiooni ajal näed sa kõiki liigutusi, mida IT-spetsialist sinu arvutis teeb ning soovi korral on võimalik sessioon igal hetkel katkestada või lõpetada. Kui sa pole TeamViewer programmiga enne kokku puutunud, selgitame enne sessiooni lähemalt ja õpetame kiirelt selle kasutamise selgeks.

Sobib lihtsamate probleemide lahendamiseks

IT kaughaldus on enamjaolt mõeldud tarkvara probleemide lahendamiseks. Kui arvutist on võimalik kaughoolduspilti saata, siis on juba palju lihtsam arvutile diagnoos panna. Juhul kui kaughalduse teel ei ole võimalik probleemi lahendada, siis on tehnikul palju lihtsam ja kiirem viis võtta vajalikud seadmed ja tööriistad kaasa, et ei peaks topelt kohal käima probleemi lahendamas.

Arvutite kaughooldus sobib nii ühes arvutis esineva probleemi lahendamiseks kui ka suuremaks väljakutseks, näiteks kui kontorisse paigaldati uus printer ja ühelgi töötajal ei õnnestu seda oma arvutiga ühendada. Viimasel juhul saab spetsialist järjest kõigis arvutites kiirelt seadistused teha ning töö kontoris edukalt jätkuda.

IT kaughalduse eelised

  • Pole vaja oodata tehniku saabumist või ise arvutit hooldusesse tuua
  • Säästad raha, sest ei ole väljakutse tasu
  • Näed, mida IT-spetsialist arvutis teeb ja saad seansi igal hetkel lõpetada
  • Garanteerime sinu privaatsuse

Võta ühendust ja lahendame sinu probleemi kiirelt ning säästlikult.