Tarkvara müük, tarkvara paigaldus ja viirusetõrje

Kartim tegeleb tarkvara müügi, paigalduse ja toega. Oleme tuntud viirusetõrje, tulemüüri ja teiste programmide ametlik edasimüüja. Lisaks pakume nõu sobiva tarkvara valimisel ja paigaldamisel. Meie juurde võid tulla ükskõik millise tarkvaraga probleemiga ja me anname endast parima lahenduse leidmiseks.

Tarkvara müük

Kartimilt saad soetada sobiva tarkvara ning vajadusel abi ka selle paigaldamisel, seadistamisel ja hooldusel. Oleme mitme tuntud tarkvara ametlik edasimüüja ja koostööpartner: Microsoft, Office365, Adobe, ABBY, AVG, Avid, Corel, Embarcadero, Extensis, ESET, Kaspersky, Rarlab, TeamViewer, Tilde, ManageEngine, Nero, Kerio Cloud, Webroot, Bitdefender, Autodesk, Jetbrains jt.

Viirusetõrje ja tulemüür

Tulemüür ja viirusetõrje on oma arvuti ja andmete kaitsmiseks hädavajalikud. Viiruste ja turvaaukude kaudu on võimalik koguda tundlikke andmeid, käivitada sulle teadmata arvuti lisaseadmeid (nt veebikaamerat) ja saata sinu nime alt sõnumeid. Kvaliteetne viirusetõrje kaitseb sinu andmeid ja seadet ka kõige uuemate ohtude eest (millega tasuta saadavalolevad viirusetõrje programmid kahjuks alati hakkama ei saa) ning võimaldab sul turvaliselt netis surfata.

Kartim on mitme viirusetõrje programmi ametlik edasimüüja: ESET, AVG, Kaspersky, Bitdefender, Webroot. Tutvu viirusetõrje programmide valikuga Kartimi e-poes ja võta julgelt ühendust, kui soovid nõu sobiva arvutitarkvara väljavalimisel ja paigaldamisel. Pakume abi ka tulemüüri seadistamisel.

Tarkvara paigaldus, hooldus ja tugi

Vajad abi arvutitarkvara installimisel või juba paigaldatud programm ei tööta nii, nagu peaks? Meie juures saad tarkvara probleemidele lahenduse ja soovitused edaspidiseks toimimiseks, et probleem uuesti ei korduks. Sul on võimalik meie IT-spetsialisti kohapeale kutsuda, ise meie kontorisse tulla või tellida kiire lahendus kaughalduse teel.

Seejuures aga lisame, et 100% kõiki probleeme ei ole võimalik meil alati lahendada, sest palju probleeme võib olla tekkinud programmeerijate näpuvigadest, mida ei ole võimalik ilma programmi lähtekoodita parandada. Sellise vea ilmnemisel on võimalik tarkvara tootjatega ühendust võtta, et nad vead parandaksid.

Miks usaldada tarkvara probleemid Kartimi hoolde?

Arvutitarkvara probleemide korral on enamjaolt kõige keerulisem probleemi tuvastamine. Kartimi spetsialistid on kokku puutunud väga paljude programmide ning levinud tõrgetega, mistõttu saame osutada kiiret ja professionaalset abi nii probleemi leidmisel kui ka lahendamisel.

  • Teeme sinu andmetest varukoopiad
  • Eemaldame arvutitest nuhkvara ja pahavara, paigaldame viirusetõrje programmi
  • Puhastame sinu interneti veebilehitsejad erinevatest reklaamidest ja muust pahavarast
  • Kontrollime lisaks ka arvuti võimalikke riistvara probleeme (kõvaketas hakkab katki minema, ebanormaalsed restardid jne)
  • Optimeerime ja kiirendame arvuti algkäivitust

Tarkvara müük, paigaldus, hooldus ja konsultatsioon – kõik ühest kohast.

Tutvu tarkvarade valikuga Kartimi e-poes või pöördu meie poole oma tarkvara probleemiga.