IT lahendused ettevõtetele

Vajad abi arvutitöökohtade haldusel, tarkvara valimisel, IT strateegia loomisel või hoopis videovalve paigaldusel? Kartimi professionaalsed IT lahendused aitavad protsessid töös hoida, süsteeme optimeerida ja efektiivsust tõsta iga suurusega ettevõttel.

IT konsultatsioon ja nõustamine

Küsi meilt, kuidas valida sobivat arvutit või tarkvara, luua IT strateegiat või optimeerida süsteeme suurema efektiivsuse saavutamiseks. Kartimi kogenud spetsialistid annavad nõu, kuidas ja millist lahendust valida just sinu firma väljakutse lahendamiseks ja kuidas keerukad IT süsteemid ja erilahendused võivad su ettevõttele vägagi kasulikud olla. Teiselt poolt aitab IT konsultatsioon vältida ülearuseid kulutusi, näiteks ei soovita me osta võimsat arvutit, kui sellega on plaanis täita lihtsaid ülesandeid (näiteks kassaprogrammide kasutamine).

IT audit riskide kaardistamiseks

IT-audit aitab tuvastada su ettevõtte IT-riskid ja kitsaskohad, mis võivad ohustada firma igapäevast tööd ning arengut. IT-audit on abiks, kui su firmal puudub terviklik ülevaade oma IT seadmetest, tarkvaradest, protsessidest või nende turvalisusest ja vastavusest standarditele. Auditi tulemusena on lihtne otsustada, millises järjekorras riskikohti vähendada ja uued IT lahendused kasutusele võtta. Kartimi spetsialistidel on laialdane IT-auditite läbiviimise kogemus nii Eesti kui ka rahvusvahelistes ettevõtetes.

IT juhtimine ja strateegia väljatöötamine

Professionaalne IT juhtimine tagab sinu ettevõttes IT süsteemide toimimise ja arendamise lähtuvalt firma eesmärkidest. IT juhtimisteenus võimaldab sul kõik infotehnoloogiat puudutavad küsimused ja protsessid meie tasemel spetsialistide hoolde jätta ning muretult oma põhitööle keskenduda. IT juhtimisteenus toetab sinu firma tööd ja arengut.

Arvutitöökohtade haldus, arvutite parandus ja hooldus

Arvutitöökohtade haldus on parim lahendus väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele, kus ei tasuks ära kõrge palgaga IT-spetsialisti palkamine. Arvutitöökoha haldus tähendab seda, et lahendame kõik mured, mis sul on arvutitega, printeritega, serveriga, võrguseadmetega jne. Teeme ka regulaarset arvutite hooldust ning aitame süsteeme edasi arendada, et tõrkeid üldse ei tekiks ning IT toetaks sinu firma äriprotsesse. Lahendame kõik probleemid kiirelt ja läbimõeldult, tulles vajadusel kohapeale või kasutades IT kaughaldust.

Tarkvara müük ja hooldus

Kartimilt saad soetada oma firmale sobivad tarkvarad ning vajadusel abi ka nende paigaldamisel, seadistamisel ja hooldusel. Oleme mitme tuntud tarkvara ametlik edasimüüja ja koostööpartner (Office 365, Adobe, Corel, Kaspersky, ESET jne). Meie juures saad tarkvara probleemidele lahenduse ja soovitused edaspidiseks toimimiseks, et probleem uuesti ei korduks. Teeme sinu andmetest varukoopiad, eemaldame arvutist pahavara ja optimeerime ning kiirendame ka arvuti algkäivitust.

IT erilahendused ja süsteemid tootmisefektiivsuse tõstmiseks

Me oskame küsida õigeid küsimusi, õpime tundma sinu firma hingeelu ning pakume vastavalt sellele parima lahenduse välja.  IT erilahenduste ja kvaliteetsete IT süsteemidega saad ettevõtte protsesse optimeerida, tootlikkust suurendada ning firma kasumlikkust tõsta. Erilahendused võimaldavad luua täpselt firma vajadustele ja võimalustele vastavad IT süsteemid. Sealhulgas saame erinevaid seadmeid, tooteid ja lahendusi omavahel kombineerida ja ümber teha, et tulemuseks oleks ühtne firma edu toetav IT süsteem.

Võrgu projekteerimine, paigaldamine ja hooldus

Kartim on su firmale toeks nii uue võrgu projekteerimisel ja paigaldamisel kui ka olemasoleva parendamisel. Aitame just sinu ettevõtte suurusest ja spetsiifikast tulenevalt võrgu projekteerida, valida välja sobivad võrguseadmed, teostame paigalduse ning vajadusel monitoorime ja hooldame võrku sujuva töö tagamiseks. Kui sinu töökohas olev võrk on ajale jalgu jäänud või selle töös esineb tõrkeid, näiteks on internetiühendus liiga aeglane või katkeb pidevalt, tuleme appi ka võrku parandama ja hooldama.

Turvakaamerad ja videovalve paigaldamine

Meie käest leiad laias valikus erinevaid valvekaameraid nii sise- kui ka välistingimustele, mootoritega ja ilma. Anname nõu sobiva videovalve süsteemi valikul ja teeme videovalve paigalduse. Hoolitseme selle eest, et turvakaamerad täidaksid sinu nimetatud eesmärke, edastaks stabiilset pilti, peaks vastu paigaldatud keskkonna tingimustel ja süsteemi oleks lihtne kasutada.

Miks tellida IT lahendused Kartimilt?

  • Me läheneme sinu firma väljakutsetele individuaalselt ja analüüsime kõiki su ettevõtte väljakutseid, tugevusi ja võimekust loomaks ideaalsed IT lahendused.
  • Meie aitame sind kõiges, mis puudutab arvuteid ja IT-d ning oleme toeks isegi kontori elektroonika seadmete paigutusel.
  • Meie spetsialistidel on laialdane IT kogemus nii Eesti kui rahvusvahelistes ettevõtetes.
  • Lai koostööpartnerite võrgustik võimaldab pakkuda IT täisteenust ja ka tugiteenuseid alates ideest teostuse ja järelhoolduseni.
  • Meie klientide kogemus näitab, et ühekordne suurem investeering uutesse IT lahendustesse võib ennast tasa teenida juba paari kuuga.
  • Räägime lahendustest nii, et ka IT kauge inimene saab aru.
  • Paneme rõhku kvaliteedile ja IT lahenduste jätkusuutlikkusele.

Võta ühendust ja räägime lähemalt, kuidas IT lahendused su firma kasuks tööle panna.