Professionaalne IT juhtimine tagab sinu ettevõttes IT süsteemide toimimise ja arendamise lähtuvalt firma eesmärkidest. IT juhtimisteenus võimaldab sul kõik infotehnoloogiat puudutavad küsimused ja protsessid meie tasemel spetsialistide hoolde jätta ning muretult oma põhitööle keskenduda.

IT strateegia loomine ja IT juhtimine

Millega IT-juht tegeleb?

IT-juht toetab firma tööd ja arengut infotehnoloogiliste protsessidega. IT-juhi tööülesannete hulka kuuluvad:

  • ettevõtte tänaste ja tuleviku IT vajaduste väljaselgitamine (koostöös firma juhtide, töötajate, klientide ning partneritega);
  • IT strateegia loomine ja juurutamine vastavalt ettevõtte eesmärkidele ja võimalusele;
  • konkurentsivõimet toetavate side- ja IT lahenduste väljatöötamine, arendamine ja käigushoidmine;
  • IT haldusteenuse (sh arvutitöökohtade, servereite jm) korraldamine;
  • IT süsteemide analüüs, eelarvestamine ja arendustegevuse planeerimine;
  • IT projektijuhtimine ja vajadusel partneritega suhtlemine.

Läbimõeldud IT strateegia toetab firma arengut

IT juhtimine algab ettevõtte ja sealsete protsessidega tutvumisest, et leida just konkreetse firma jaoks parimad lahendused. Olles kursis nii infotehnoloogia maailmas toimuva kui ka ettevõtte spetsiifikaga, suudab tasemel IT-juht tagada ettevõtte IT arenduse, projekteerimise, rakenduse, juurutuse ja toimiva infrastruktuuri, mille abil garanteeritakse parim võimalik IT strateegia ja süsteem toetamaks sinu ettevõtte äriprotsesse.

Miks eelistada IT juhtimisteenust IT-juhi palkamisele?

  • Säästad raha ning saad teenuse kiirelt. Väikese või keskmise suurusega ettevõttes ei ole IT-juhile üldjuhul piisavalt tööd, et tasuks ära kõrge palgaga IT-juhi palkamine. Samuti võib sobiva inimese leidmine võtta aega. IT juhtimisteenuse ostmisega saad teenuse kiirelt ning su firmale sobivas mahus.
  • Tasud vaid osutatud teenuse eest. IT juhtimisteenus on paindlik, mis tähendab, et saad hõlpsalt soovi korral teenuse mahtu suurendada või vähendada.
  • IT juhtumisteenus sobib hästi ka töötaja asendamiseks. Kui sinu IT-juht on pikemal puhkusel, siis teenuse tellimine selleks perioodiks aitab sul kõik ärikriitilised protsessid töös hoida.

Kvaliteetne IT juhtimine Kartimilt

Kartimi spetsialistid omavad kogemusi nii Eesti kui ka rahvusvaheliste firmade IT juhtimisel ning täiendavad ennast pidevalt. Nii võid sa kindel olla, et osutatud teenus võtab arvesse uusimaid lahendusi ja parimaid praktikaid. Boonuseks on ka Kartimi lai koostööpartnerite võrgustik, mis loob hõlpsa ligipääsu kõikvõimalikele IT-toodetele ja lahendustele.

Võta ühendust ja aitame lahendada su firma kõik IT mured.