Turvakaamerad ja videovalve paigaldus

Kartimil on pikaajalised kogemused videovalve paigalduse, konsultatsiooni ja turvakaamerate müügiga. Meie käest leiad laias valikus erinevaid valvekaameraid nii sise- kui ka välistingimustele, mootoritega ja ilma. Anname nõu sobiva videovalve süsteemi valikul ja projekteerimisel, nii äriklientidele kui ka eraisikutele.

Turvakaamerad ja nende valimine

Kuhu plaanid kaamera paigaldada ja mida soovid sellega filmida? See on esimene küsimus, millest peaks alustama turvakaamera valimisel. Näiteks, kui valvekaamera eesmärgiks on tabada vargaid, peab selle abil olema võimalik inimese nägu tuvastada. Turvakaamera valikul tuleb mõelda keskkonna tingimustele, soovitud pildi kvaliteedile, kaamera ühendamise võimalustele ja ka vaatenurgale. Tähtsamatest  parameetritest saad lähemalt lugeda siit: „Millist valvekaamerat valida?” või võta meiega julgelt ühendust ja anname nõu.

Valvesüsteemid firmadele, korteriühistutele ja eraisikutele

Kartimilt saad sobiva videovalve lahenduse kauplusesse, kontorisse, tootmishoonesse, trepikotta, korterisse, eramajja, suvilasse jne. Pikaajaline kogemus väga erinevate projektidega aitab meil juba eos ära hoida probleemid, mis võivad tekkida tulenevalt valvekaamera paigalduskoha eripäradest.

Projekteerimine ja videovalve paigaldus

Videovalve paigalduseks on mitu erinevat süsteemi, näiteks saab videopilti edastada nii võrgukaabliga kui wifiga, vool võib tulla eraldi või lihtsalt öeldes võrgukaabli kaudu. Kartimi spetsialistid oskavad soovitada parima lahenduse tulenevalt sinu projekti vajadusest ja eripäradest. Projekteerime, veame kaablid, paigaldame turvakaamerad, seadistame ning õpetame ka kasutama.

Turvakaamerate ja videovalve hooldus

Valveseadmete paigalduse järel pakub Kartim loomulikult ka videovalve süsteemi tuge ja hooldust. Saad pöörduda meie poole, kui sul on küsimusi olemasoleva videovalve lahenduse osas, soovid seda muuta või valvekaamerate võrku laiendada.

Miks tellida turvakaamerad ja videovalve paigaldus Kartimilt?

Kartimi spetsialistidel on laialdased kogemused nii valvesüsteemide projekteerimise ja paigaldamisega kui ka väga erinevate IT lahendustega. See võimaldab meil paremini sulle parima lahendus leida ning vajadusel see olemasolevate IT süsteemidega integreerida.

Hoolitseme selle eest, et:

  • turvakaamerad täidaks sinu nimetatud eesmärke,
  • edastaks stabiilset ja vajaliku kvaliteediga pilti,
  • peaks vastu paigaldatud keskkonna tingimustes,
  • videovalve süsteem oleks sulle lihtne kasutada.

Võta ühendust ja leiame sulle sobivaimad turvakaamerad ning teeme professionaalse videovalve paigalduse.