Arvutite parandus, hooldus ja arvuti puhastamine

Arvuti ei käivitu, on muutunud aeglaseks või ei tööta nii nagu vaja? Kartim lahendab sinu arvutiga seotud probleemi kiirelt ja efektiivselt. Pakume professionaalset arvutiabi nii arvutite paranduse kui ka regulaarse hoolduse osas. Meilt saad tellida nii üksiku arvuti remondi/hoolduse kui ka ettevõtte kogu arvutipargi halduse.

Arvutite parandus – leiame vea ja lahenduse

Kutsu IT-spetsialist kohapeale või too oma probleemne arvuti meile kontorisse. Parandame ja remondime riistvara, vahetame komponente, eemaldame vedeliku kahjustusi ning lahendame ka tarkvarast tulenevad probleemid. Arvutite parandusele järgneb testimine, et olla kindlad töö kvaliteedis ja selles, et kõik vead said kõrvaldatud. Anname oma tehtud tööle ka garantii.

Regulaarne arvuti puhastamine ennetab probleeme

Iga arvutit peaks puhastama vähemalt korra aastas ja sülearvutit iga poole aasta tagant. Arvutisse kogunenud tolm võib pärssida arvuti kiirust, põhjustada arvuti ülekuumenemist ning arvutikomponentide läbipõlemist.

Arvuti puhastamine tasub usaldada spetsialistide hoolde, sest piisavate oskuste puudumisel võib ette tulla probleeme. Valede tööriistade kasutamisel või sülearvuti valesti lahti võtmisel võib kahjustada nii arvuti sisemisi kui ka välimisi detaile. Samuti on oht valesid puhastusvahendeid kasutades rikkuda arvuti elektroonikat.

Arvutite hooldus tagab seadmete pika eluea

Samuti võib juhtuda, et aja jooksul lakkavad mõned arvuti komponendid töötamast ja neid tuleb välja vahetada uute vastu. Kartimi meeskond suudab vigased komponendid tuvastada ja need vahetada ning sa ei pea muretsema uue arvuti soetamise pärast. Tänu laiale koostööpartnerite võrgustikule ning oma e-poele, on meil kiire ligipääs vajalikele komponentidele ja varuosadele.

Lisaks füüsilisele arvuti puhastamisele ja kontrollimisele tasub Kartimi spetsialistidel lasta üle vaadata ka arvuti tarkvara, puhastada arvuti pahavaradest ja kõrvaldada muud jõudlust pärssivad probleemid.

Professionaalne arvutiabi nii firmadele kui ka eraisikutele

Kartimi spetsialistide hoolde on oma arvutite hoolduse ja IT halduse usaldanud nii väikse kui ka keskmise suurusega ettevõtted. Samuti oleme toeks eraisikutele, kellel on kiiret arvutiabi vaja.

Miks tellida arvutite hooldus ja parandus Kartimilt?

  • Pakume arvutiabi ka õhtustel aegadel ja nädalavahetusel
  • Arvutite parandus ja hooldus on kvaliteetne
  • Anname oma teostatud töödele garantii
  • Arvuti puhastamine on põhjalik nii seest kui ka väljast
  • Teatame sulle, kui arvuti mõni komponent vajab väljavahetamist
  • Asendame sinu arvutis vana komponendi uuega kasutades kvaliteetseid uusi varuosasid
  • Vajadusel andmete taastamine ja teeme nendest ka varukoopia
  • Hoiame ja kasutame sinu tehnikat arvuti paranduse ja hoolduse jooksul heaperemehelikult

Võta ühendust ja teeme su arvuti või su ettevõtte arvutipargi parimasse töökorda.