Miks peaks korteriühistu videovalve paigaldamisele mõtlema?

Tänapäeval ei ole korteriühistu videovalve enam kaugelt mitte luksus vaid praktiline ja tarvilik vajadus. Seetõttu julgustataksegi kinnisvarahaldureid elamuid ja ärihooneid kaitsma, investeerides videovalvesüsteemi. See mitte ainult ei aita vähendada vastutust, vaid loob majas elavatele inimestele turvalisema keskkonna ja hoiab ära soovimatud külastajad. Kui teil on suured korteriühistud, kus elavad nii lähestikku täiesti võõrad inimesed, on teil seal võimalus kuritegevuseks ja vandalismiks. Just selle vältimiseks korteriühistu videovalve paigaldamine väga mõistlik otsus ongi.

Videovalve paigaldamisel on mitmeid positiivseid külgi

 • Kaitsete oma vara füüsiliste kahjustuste eest.
 • Vähendate kuritegeliku tegevuse ja elanike väärkäitumise ohtu.
 • Vähendate vastutust vandaalitsemise ja rikkumiste eest erapooletu pildiga.
 • Väldite soovimatutel külastajatel kohapealse parkla kasutamist.

Kaasaegse korteriühistu videovalve eelised

 1. Lihtne paigaldadaIP-kaameraid (võrgukaameraid) on lihtne paigaldada ning erinevalt analoog-CCTV-kaameratest saate valida, kuhu kaamerad panna, ja vastavalt vajadusele ümber seadistada.
 2. Turvalised avalikud kohad – korteriühistu videovalve muudab teie ühistu elanike turvalisuse lihtsaks. Sissepääsu külge kinnitatud kaamera võib takistada võõraid elanike selja tagant koridoridesse sisse hiilimast.
 3. Kõrge eraldusvõimega pildid – digitaalsed turvakaamerad tagavad sarnaste analoogidega võrreldes palju suurema eraldusvõime, pakkudes kvaliteetset materjali ja staatilisi pilte.
 4. Videomaterjali kontroll igal ajal – IP-kaamerate võrk võimaldab teil oma turvakaamera kaadreid Interneti kaudu edastada. Saate vaadata oma videomaterjali kõikjalt maailmast ja endale sobival ajal.

Soovitused korteriühistu videovalve paremaks kasutamiseks

 1. Elanik privaatsus – elanike privaatsuse kaitsmiseks tuleks kaameraid paigaldada ainult avalikesse kohtadesse, näiteks sissepääsudesse, parklatesse ja koridoridesse. Hoidke elanike uksi kaamera vaateväljast eemal.
 2. Vandalism – kuna nii palju inimesi siseneb korterikompleksidesse ja väljub neist iga päev, on võimalik, et vandaalid võivad märkamatult sisse lipsata ja kahjustada teie vara või kaamerasüsteemi. Seetõttu veenduge, et videovalve kaamerad on paigaldatud kiiret ja lihtsat ligipääsu mitte võimaldavatesse kohtadesse.

Vandalism on kahetsusväärne osa ühiskonnast. Vara rikkumine grafitiga, selle hävitamine ja autode vandalism võib põhjustada elanikes lausa hirmu. Vara väärtus ja üüritasud võivad langeda, kuna teie kinnisvara tundub ebaturvaline ja kutsumatu. Videovalve võib aidata teie kinnisvara juures toimetanud vandaalitsejaid tabada. Seeläbi aga saate muuta piirkonna turvalisemaks. Kuid ka majaümbruse puhtust hoida.

 • Katkestused – voolukatkestused, häired ja pinge tõus võivad põhjustada häireid või kahjustada teie turvakaamera süsteemi. Kuigi neid probleeme esineb harva, juhtub neid siiski mõnikord. Seega olge kindlad, et hoonet, kuhu videovalve paigaldatakse, ei sega sagedased elektrikatkestused.
 • Õuekahjustused – väliskeskkonna turvakaamerad, näiteks parkla ja sisehoovide kaamerad, võivad halva ilma tõttu kahjustada saada. Sellepärast oleks mõistlik kohe paigaldama asudes mõelda, et mis on turvalisemad ja väliskeskkonna kahjustustele kõige vähem vastu võetavad paigad. Pea kindlasti nõu meie spetsialistidega, et paika panna kõige turvalisem koht teie korteriühistu videovalve jaoks. See tagab ka kaamerale maksimaalse eluea.

Miks tellida korteriühistu videovalve Kartim OÜ-st?

Ettevõttena, kellel on spetsialiseeritud teadmised kinnisvarahalduse turvalisuse kohta, saame kujundada videoturvasüsteemi, mis vastab just teie korteriühistu videovalve vajadustele. Alates esmastest konsultatsioonidest kuni videoturvasüsteemi installimiseni oleme teile kõiges abiks. Meie terviklik teenuste komplekt algab teie vara täieliku turvakontrolliga ja laieneb spetsiaalsetele pakkumistele, nagu traadita võrgu kujundamine ja lõppkasutajate koolitus.

Küsige pakkumist oma korteriühistu videovalve jaoks juba täna!